MXGP 2020

با بازی MXGP 2020 به مسابقات جهانی موتورکراس بازخواهید گشت. در این نسخه شاهد تجربه‌ی جدیدی هستیم که آدرنالین شما را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
ورزشی
Milestone
2020
FitGirl
2163
بالای 3 سال

با بازی MXGP 2020 به مسابقات جهانی موتورکراس بازخواهید گشت. در این نسخه شاهد تجربه‌ی جدیدی هستیم که آدرنالین شما را تا حد زیادی افزایش خواهد داد. کنترل موتور خود را به‌دست گرفته و سعی کنید که در مسابقات قهرمانی، خوش بدرخشید. بازی مسابقات رسمی و لایسنس شده را برای‌تان به همراه دارد و همه‌ی موتورها، موتورسواران و تیم‌های آن‌ها را در دسته‌های MXGP 2020 و MX2 در اختیار خواهید داشت. چالش در بازی حرف اول را می‌زند و باید در کنار دیگر موتورسواران، بتوانید برای به‌دست آوردن قهرمانی تلاش کنید.

مسابقات را شناخته و قوانین آن را مرور کنید. شما باید به قهرمانی تبدیل شوید که آرزویش را داشتید. پرش‌های بلند انجام دهید و با یک طراحی خلاقانه و صحیح، بهترین نمایش را از خود ارائه کنید. بازی دارای آهنگ‌های جدیدی است که به مرور در مسابقات خواهید شنید. انقلابی که این آهنگ‌ها در روند درخشش شما ایجاد می‌کنند، مثال زدنی است. شما می‌توانید از تنظیمات مختلفی استفاده کرده و ارتفاعات جدیدی از موفقیت را طی کنید. بخش آموزشی این اثر بهبود پیدا کرده است و می‌توانید از ایجنت‌های بیشتری در این بخش استفاده کنید.

در بازی MXGP 2020 سرورهای جدیدی را شاهد هستیم که تجربه‌ی بخش چندنفره را بسیار بهتر کرده است. بخش تک نفره همچنان از بخش‌های حرفه‌ای بازی است که بهانه‌ای برای تلاش نمی‌گذارد. چالش‌های جدید انتظار شما را می‌کشد و می‌توانید موتور و موتورسوار را با آیتم‌های بیشتری سفارشی سازی کنید. سعی کنید با شخصی سازی موتور خود، آن را هم سطح مسابقات قهرمانی تغییر داده و تخیلات خود را روی آن پیاده‌سازی کنید. حتی تماشای این موتور نیز برای شما سرگرم کننده خواهد بود و می‌تواند اعتمادبه‌نفس بیشتری را تزریق کند. شما باید تلاش کنید که انتخاب‌هایی داشته باشید که مانند یک قهرمان شما را به انتهای مسیر قهرمانی برساند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 Home (x64)
Processor: Intel Core i5-4590
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 Home (x64)
Processor: Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 5 3600
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش