Garfield Kart Furious Racing

داستان بازی Garfield Kart Furious Racing در مورد گربه معروفی است که لازانیا بسیار دوست دارد و دوباره با شخصیت های جان و ادی قصد دارد که مسابقه ای هیجان انگیز را شروع کند

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
مسابقه ای
Microids
2019
Codex

داستان بازی Garfield Kart Furious Racing در مورد گربه معروفی است که لازانیا بسیار دوست دارد و دوباره با شخصیت های جان و ادی قصد دارد که مسابقه ای هیجان انگیز را شروع کند. شما شخصیت و کارت محبوب خود را انتخاب می کنید و با ارائه یک سبک رانندگی منحصربه فرد، اسکاید خود را کنترل می کنید. باید مهارت بالایی از خود نشان داده و در نهایت رقیبان خود را پشت سر گذارید. می توانید از سحر و جادو هم در بازی استفاده کنید و تا خط پایان این نبرد هیجان انگیز را ادامه دهید. البته ناگفته نماند که رقابت ها در این بازی نمادین هستند و ماشین ها هم بیشتر به اسباب بازی های کودکان شباهت دارند. گارفیلد مسابقات خود را دنبال می کند و وارد سه حالت رقابتی زمان دار، تک نفره و گرند پری ها می شود. در بخش چندنفره هم می توانید زقابت خود را ادامه دهید و تا ۸ بازیکن وارد یک نبرد سنگین و جذاب شوید.

بازی Garfield Kart Furious Racing مسابقات دیوانه واری دارد که در محیط های خیالی و زیبا جریان می یابد. دریاچه پالروک و کارخانه پاستاکوسی جایی هستند که بیش از ۱۶ مسیر در آن وجود دارد و با بیش از ۸ شخصیت ناب می توانید در آن ها قدم بگذارید. هر شخصیت با توجه به کارت انتخاب می تواند ارتقا پیدا کند و سرعت و قدرت های جادویی اش بیتر شوند. بنابراین شما هم می توانید انگیزه بیشتری پیدا کنید و در نهایت برای بدست آوردن ۹ جایزه اصلی بازی باهم رقابت داشته باشید. گارفیلد به صورت نمادین میمیک ها و انیمیشن های جذابی از خودش نشان می دهد و همواره بازیکنان حس تنبل بودن وی را درک می کنند. او روی روروک ها بیش از همه در خواب به سر می برد و شما هم در صورت انتخاب وی کار سختی نسبت به بقیه شخصیت ها خواهید داشت.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: AMD Athlon 7850 Dual Core Processor 2.8GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 9600 GT 512MB
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: AMD FX-6100 Six-Core Processor 3.3 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GT 610 2 GB DDR3
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش