Nickelodeon Kart Racers 2

شما در بازی Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix می‌توانید در بخش از ۳۰ مسابقه شرکت کرده و جزوی از هفتاد تیمی باشید که خدمه‌ی نهایی را تشکیل می‌هدند.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
مسابقه ای
GameMill Entertainment
2020
FitGirl

شما در بازی Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix می‌توانید در بخش از ۳۰ مسابقه شرکت کرده و جزوی از هفتاد تیمی باشید که خدمه‌ی نهایی را تشکیل می‌هدند. می‌توانید آیتم‌های موردعلاقه خود را در این بازی انتخاب کرده و بهتر به دل نبردها بزنید. تالار مشاهیر بازی شامل شخصیت‌های جذابی است که یقینا بسیاری از آن‌ها را می‌شناسید. از باب اسفنجی گرفته تا لاکپشت‌های نینجا در این بازی حضور دارند و می‌توانند دیگر شخصیت‌ها را نیز به دلخواه برای خود انتخاب کنید. شخصیت‌های بیشتر هم در ادامه اضافه خواهند شد که کدام مسیر حرکتی خاصی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

می‌توانید در یک سری مسابقات حساس شرکت کرده و سرعت عمل خود را بالا ببرید. بازی به‌صورت چند نفره نیز می‌تواند جریان داشته باشد، اما یقینا چالش‌های شما بسیار بیشتر خواهد شد. هرکدام از شخصیت‌های بازی دارای قدرت منحصربه‌فردی هستند و برای کمک به پیروزی شما حاضر خواهند بود. باید ده‌ها ترکیب مختلف از این شخصیت‌ها را شکل داده و سعی کنید که همه‌ی آن‌ها را ارتقا دهید. در بخش چند نفره می‌توانید از ۴ تا هشت نفر حضور داشته باشید و به‌صورت آنلاین به نبرد با دشمنان خود بروید.

در بازی Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix موتورهای مسابقه‌ای جدیدی در انتظار شما است و هرکدام سیستم پیشرفته‌ای برای ارائه سرگرمی بیشتر دارند. از کنترلر نیز می‌توانید برای لذت بردن بیشتر از روند مسابقات استفاده کنید و بازیکنان بیشتری را به میدان اضافه کنید. فراموش نکنید که استراتژی در بازی اهمیت زیادی دارد و باید دفاع را نیز در کنار حمله بیاد داشته باشید. از شخصیت‌های محبوب نیکلدئون در بازی حضور دارد و می‌توانید همه‌ی شخصیت‌های کارتونی این شبکه را وارد مسابقات کنید. بازی گرافیکی کودکانه با فضای شاد دارد و یقینا هر کسی از آن لذت خواهد برد. پس فرصت را از دست نداده و رقابت با دوستان خود را شروع کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Processor i5 or better with 2.7 GHz or more
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 1050 Ti, Radeon RX 570, or better
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Processor i7 or better with 2.9 GHz or more
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 1060 Ti, Radeon RX 580, or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 8 GB available space
Sound Card: Compatible Sound Card
Additional Notes: Gamepad Recommended

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش