WRC 9

اغلب عناوین سری بازی WRC بیشتر در طبقه‌بندی شبیه سازی رانندگی قرار می‌گیرند. این بازی‌ها در زمینه به چالش کشیدن بازیکنان خود و به کارگرفتن تمام توانایی‌های آن‌ها در زمینه رانندگی محبوب شده‌اند.

88,000 تومان

ویندوز
4 عدد
مسابقه ای
Nacon
2020
FitGirl
1216
بالای 3 سال

اغلب عناوین سری بازی WRC بیشتر در طبقه‌بندی شبیه سازی رانندگی قرار می‌گیرند. این بازی‌ها در زمینه به چالش کشیدن بازیکنان خود و به کارگرفتن تمام توانایی‌های آن‌ها در زمینه رانندگی محبوب شده‌اند. به نهمین نسخه از سری بازی‌های WRC یعنی بازی WRC 9 ویژگی‌های جدیدی افزوده شده است که می‌توان تک به تک این ویژگی‌ها را چه در زمینه گرافیک بازی WRC 9 و چه در زمینه گیم پلی بازی WRC 9 بررسی کرد. کمپانی بازی‌سازی Kylotonn همواره در ساخت بازی‌هایش موتور فیزیک مختص به خود را ساخته و از آن استفاده می‌کند و این مورد را می‌توان در رابطه با گرافیک بازی WRC 9 نیز مشاهده کرد.

هر بازی WRC جدید با تعدادی ارتقا مختص فیزیک ماشین‌ها روانه بازار می‌شود. برای بازی WRC 9 FIA World Rally Championship ما تلاش کردیم که واقع‌گرایانه‌ترین تجربه رالی ممکن را برای مخاطبانمان ارائه دهیم. برای رسیدن به این اهداف ما اغلب از کمک‌های گیمرهای حرفه‌ای و همچنین رانندگان رالی در دنیای واقعی کمک گرفته‌ایم. علاوه بر این امسال در زمینه صدای ماشین‌های رالی نیز سعی کردیم سنگ تمام بگذاریم؛ چرا که این صدا بخش بسیار مهمی از تجربه رانندگی محسوب می‌شود و به همین دلیل صدای تمام ماشین‌ها از صفر و از نو طراحی شده‌اند.

یکی از نکاتی که زندگی را برای رانندگان حرفه‌ای سخت می‌کند آن است که این رانندگان باید یکسری دوره‌های رانندگی را به شکل هرساله دنبال کنند. بر همین اساس در ساخت بازی‌های WRC نیز باید به شکلی عمل کنیم که بازیکنان بخواهند برای تجربه عناوین جدید ترغیب شوند و نسخه‌های جدید را تجربه کنند. در طراحی بازی WRC 9 FIA World Rally Championship از داده‌های زمینی واقعی استفاده کرده‌ایم و بر همین اساس مسابقه‌های رالی در این بازی به نسبت یک به یک (۱:۱) طراحی شده‌اند. به بیان بهتر نزدیکی این مسابقات با مسابقات واقعی در نهایت حد ممکن بوده و در بازی‌ما می‌توانید شاهد احساس‌های واقعی ناشی از رانندگی و شرکت در مسابقات رالی باشید. علاوه بر این ما از یکسری تکنولوژی‌های جدید نیز برای ساختن یکسری جاده‌ها جهت اعمال کنترل بیشتر بر پیج‌ها و جزئیات ریز استفاده کرده‌ایم.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که سبب شده است گیم پلی بازی WRC 9 علی رغم تمام عناوین قبلی سری تازگی خود را حفظ کند اضافه شدن ماشین‌های تازه در کلاس اسطوره‌ای (Legendary) است. امسال ما سعی کردیم که چهار ماشین تاریخی جدید به بازی WRC 9 اضافه کنیم و تعداد این خودروها را به ۱۵ عدد افزایش دهیم. هدف ما آن است که به بازیکن‌ها این امکان را فراهم کنیم که خودروهایی را که تا کنون حداقل یک بار مسابقات WRC را در طول تاریخ آن برده‌اند امتحان کنند. یکی از این ماشین‌های جدید خودرو آئودی کوآترو (Audi Quattro) محسوب می‌شود. این خودرو چه برای رانندگی و چه از نظر صوت و تصویر خود محشر است و در زمان انتشار خود یک انقلاب واقعی محسوب می‌شود.

یکی از مواردی که قرار است به گیم پلی بازی WRC 9 اضافه شود حالت جدید Co-driver محسوب می‌شود. این حالت به شما امکان خواهد داد در حالی که شما رانندگی می‌کنید دوستتان کنارتان نشسته و به شما اطلاعات رانندگی داده و راهنماییتان کند. این حالت هم به شیوه Split-Screen و هم به شیوه آنلاین در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت و به شما کمک خواهد کرد که تجربه رانندگیتان هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک‌تر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 Only
Processor: Intel Core i3-2100 | AMD FX-4350
Memory: 6 GB
Storage: 30GB
DirectX: 12
Graphics: Nvidia GeForce GTX 650, 1 GB | ATI Radeon HD 5870, 2 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 Only
Processor: Intel Core i7-6700 | AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 8 GB
Storage: 30GB
DirectX: 12
Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060, 6 GB | AMD Radeon RX 590, 8 GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش