Street Outlaws 2

بازی Street Outlaws 2 Winner Takes All نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشته است و اکتان بالایی از رقابت و توانایی را در آن شاهد خواهید بود. بازی از خشن‌ترین و ناب‌ترین مسابقات درگ خیابانی در سرتاسر آمریکا تشکیل یافته است

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
مسابقه ای
GameMill Entertainment
2021
Codex

بازی Street Outlaws 2 Winner Takes All نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشته است و اکتان بالایی از رقابت و توانایی را در آن شاهد خواهید بود. بازی از خشن‌ترین و ناب‌ترین مسابقات درگ خیابانی در سرتاسر آمریکا تشکیل یافته است و موفقیت شما بستگی به عملکرد عالی، استراتژی و موارد مشابه خواهد داشت. می‌توانید میزان شهرت خود را در بازی بیشتر کرده و همین مسیر را ادامه دهید. سطح کاملا جدیدی از گرافیک بصری و بهبود در نور پردازی را در بازی شاهد هستیم و می‌توانید هر چیزی را سر جای خودش قرار دهید. می‌توانید ماشین خود را سفارشی سازی کرده و گاراژ خود را سفارشی سازی کنید.

شما در این بازی می‌توانید شیرین کاری‌های خاصی را انجام داده و با تعامل بیشتر با کاراکتر خود، در نهایت به مقام قهرمانی دست پیدا کنید. بیش از ۲۵ ماشین مخصوص درگ در بازی وجود دارد و پنج مورد دیگر هم در جریان چالش‌ها دریافت خواهید کرد. ۳۶ مکان هم در بازی برای انجام مسابقات وجود دارد و می‌توانید برای رویدادها و مسابقات ورزشی از آن‌ها استفاده کنید. قطعات ماشین‌ها نیز کاملا قابل تغییر هستند و می‌توانید به‌صورت عمیقی از آن‌ها بهره ببرید. آن‌ها برای سفارشی سازی ماشین‌ها کاربردی هستند و بهتر است که به آن‌ها توجه کنید. رینگ، چتر نجات، لاستیک، پنجره و گزینه‌های دیگر از این جمله هستند.

در این بازی می‌توانید درون بازی شرط بندی کرده و به پول‌های بیشتری دست پیدا کنید. مسابقات از برنامه‌های تلویزیونی مختلف پخش خواهد شد و حتی می‌توانید با عملکرد بهتر، در تابلوی امتیازات بازی Street Outlaws 2 Winner Takes All نیز نام خود را تماشا کنید. بنابراین، با استراتژی صحیح وارد مسابقات شوید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64bit version only)
Processor: Intel i5 7400 @ 3GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060
DirectX: Version 12
Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10, Windows 11 (64bit version only)
Processor: Ryzen 7 2700 X @ 3.7GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2060
DirectX: Version 12
Storage: 25 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش