Monster Supercross 4

بازی Monster Energy Supercross 4 چهارمین نسخه از رقابت‌های موتورسواری کراس را برای شما به همراه خواهد داشت. این بازی یک بازگشت شکوهمند است که طرفدارانش را راضی خواهد کرد.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
مسابقه ای
Milestone
2021
FitGirl

بازی Monster Energy Supercross 4 چهارمین نسخه از رقابت‌های موتورسواری کراس را برای شما به همراه خواهد داشت. این بازی یک بازگشت شکوهمند است که طرفدارانش را راضی خواهد کرد. شما باید در مسیری گام بردارید که شما را به موفقیت برساند. این موفقیت یک کریر جذاب برای شما خواهد ساخت و می‌توانید توانایی‌های خود را گسترش دهید. باید به‌عنوان قهرمان خودتان را معرفی کرده و سعی کنید که توانایی‌های بیشتری را کسب کنید. توانایی صرفا مربوط به خود شما نمی‌شود و باید با ارتقا موتور خود، پتانسیل موفقیت را نیز در خود بالا ببرید. به چالش کشیدن، مهم‌ترین رکن بازی است که سبب می‌شود بازی ارزش تکرار بالایی نیز داشته باشد. بازی دارای یک بخش ویرایشگر عالی است که شما را در نقش طراح بازی قرار داده و می‌توانید تخیلات خود را در بازی به منسه ظهور بگذارید. بازی اهنگ‌های خوبی هم دارد و می‌تواند ادرنالین جذابی را برای شما به‌همراه آورد.

در بازی Monster Energy Supercross 4 می‌توانید سناریوهای مختلفی را در جزایر مختلف تجربه کرده و چالش و رقابت به سطح جدیدی ارتقا دهید. بیش از ۱۰۰ برند رسمی در این بازی حضور دارند و موتورسواران و کمپانی‌های مختلفی در آن شرکت خواهند کرد. بازی ماجراهای جدید را نیز برای شما خواهد داشت و می‌توانید به آرزوهای خود در بازی برسید. می‌توانید خالق سرگرمی‌های خود باشید و آینده را بسازید. می‌توانید به اصلاح موتور خود پرداخته و ببینید که مشکل عدم پیروزی شما در کجا قرار دارد. توانایی‌های شما مورد آزمایش قرار می‌گیرد و باید قهرمان درون خود را پیدا کنید. باید سبک خود را پیدا کرده و در برابر سخت‌ترین رقبا در کلاس‌هایی مانند ۴۵۰SX قرار بگیرد. گرافیک بازی عالی است و گویا یک رقابت هیجان انگیز و همه جانبه را تجربه می‌کنید. اگر تجربه کننده‌ی بازی‌های قبلی این مجموعه باشید، یقینا بدون هیچ شکی این اثر را نیز می‌توانید تجربه کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 Home (x64)
Processor: Intel Core i5-4590
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660
DirectX: Version 11
Storage: 17 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 Home (x64)
Processor: Intel Core i7-6700 / Ryzen 5 3600
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 17 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش