Kaze and the Wild Masks

در بازی Kaze and the Wild Masks شما در جزایر کریستال به سبک برنامه نویسان کلاسیک دهه نودی سفر خواهید کرد. به‌عوان Kaze در جهان بازی حرکت کرده و می‌توانید دوست خود Hogo را از هرج و مرج خارج کنید.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
پلتفرمی
SOEDESCO
2021
PLAZA

در بازی Kaze and the Wild Masks شما در جزایر کریستال به سبک برنامه نویسان کلاسیک دهه نودی سفر خواهید کرد. به‌عوان Kaze در جهان بازی حرکت کرده و می‌توانید دوست خود Hogo را از هرج و مرج خارج کنید. شما در اطراف جزایر حرکت خواهید کرد و می‌توانید تجربیات خود را گسترش دهید. با استفاده از قدرت Wild Masks می‌توانید سبزیجات را زنده کرده و آن‌ها را خشمگین سازید. مانند یک ببر وحشی در بازی حرکت خواهید کرد و می‌توانید مانند یک عقاب در آسمان حرکت کنید. می‌توانید به شکل یک مارمولک درآمده و در مسیر حرکت کنید. باید مانند کوسه روی دریا حکومت کرده و اجازه ندهید که جنبنده‌ای مزاحم شما شود. مهارت‌های خود را می‌توانید گسترش داده و همه‌ی حیوانات درونی خود را آزاد کنید. می‌توانید اسرار جزیره کریستالی را کشف کرده و در بیش از ۳۰ مرحله حرکت خود را ادامه دهید. باید رویاهای دوران کودکی خود را در این زمان به واقعیت تبدیل کنید.

در بازی Kaze and the Wild Masks شاهد این هستیم که جهان بازی به‌صورت کودکانه طراحی شده و مانند بازی‌های قدیمی نینتندو می‌توانید آن را تجربه کنید. شخصیت بازی طراحی منحصربه‌فردی دارد و چالش‌های سریعی را برای شما تامین می‌کند. محیط‌ها دارای موانع بسیار زیادی هستند و می‌توانید سرعت و مهارت خود را رفته رفته بیشتر کنید. در ابتدا چالش‌ها ساده‌تر دنبال می‌شود، اما با آشنایی بیشتر و کسب مهارت، این چالش‌ها بیشتر خواهند شد. در ادامه با شخصیت های بیشتری هم همراه خواهید شد و می توانید تجربه ی خود با گسترش بیشتری روبرو کنید. محیط ها زیبایی خاصی دارند و می‌توانید از جهان زیبای بازی لذت ببرید. در ادامه مراحل ترسناک‌تر خواهند شد و باید با دقت نظر بیشتر، راه خود را ادامه دهید. البته المان‌های ترسناک بازی بیشتر روی شخصیت‌های منفی داستان هستند که ظاهر شده و محیط بازی را به رنگ قدرمز در می‌آروند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core i3 M380
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD 5000
DirectX: Version 10
Storage: 600 MB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش