Oddworld Soulstorm EE

داستان حماسی شخصیت ابی در ماجراجویی جدید بازی Oddworld Soulstorm به حد انفجار خواهد رسید. یک تجربه اکشن و ماجراجویانه هیجان انگیز را در این سری خواهیم دید که همراه با بسترهای بسیار قدرتمند دنبال خواهد شد.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
پلتفرمی
Oddworld Inhabitants
2021
FitGirl
1593
بالای 12 سال

داستان حماسی شخصیت ابی در ماجراجویی جدید بازی Oddworld Soulstorm به حد انفجار خواهد رسید. یک تجربه اکشن و ماجراجویانه هیجان انگیز را در این سری خواهیم دید که همراه با بسترهای بسیار قدرتمند دنبال خواهد شد. داستان پرواز غیرممکن نیروهای خیر علیه شر را خواهیم دید که بازیکن از هر سلاحی در آن می‌تواند استفاده کند. خشونت مرگباری را در این اثر شاهد هستیم و به انتخاب خود می‌توانید با ابی در این اثر قیام کنید.

شما قهرمان ناخواسته‌ای هستید که یک شورش را ایجاد کرده است و اکنون باید با هم تیمی‌های خود برای مبارزه برای عدالت پا به میدان نبرد گذارد. شما می‌توانید قدرت حاکم بر زمین را تغییر داده و تمام تلاش خود را داشته باشید که سرنوشت زمینیان را عوض کنید. شما برای این منظور می‌توانید از مقیاس گسترده مهارت‌ها بهره برده و حرکت دیوانه‌وار خود را شروه کنید. بازی دارای تصاویر خیره کننده‌ای است و می‌توانید سلاح‌های بیشتری با حل پازل‌های بازی داشته باشید.

در بازی Oddworld Soulstorm ویژگی‌های اکشن و ماجراجویی بسیار جالبی را شاهد هستیم که مکملی برای سبک پلترمینگ اثر خواهد بود. المان‌های راگ لایت بازی نیز بسیار جذاب هستند و می‌توانید به‌صورت منفعلانه یا پرخاشجویانه آن را تجربه کنید. بنابراین شخصیت خود را در بازی حفظ کرده و سعی کنید که خودتان باشید. خط داستانی بازی تاریک بوده و با سیستم کمدی ریزی در پس زمینه دنبال می‌شود. شما کنایه‌هایی را در بازی خواهید داشت که شرایط‌تان را تغییر داده و باید برایش آماده باشید. محیط‌های حماسی بازی طراحی بسیار جالبی دارند و کمک زیادی به شما می‌کنند. دشمنان شما برای به دست آوردن منابع تلاش خواهند کرد، اما نباید اختیارات خود را به آن ها بسپارید. همیشه باید تلاش کنید که سلاح و ابزارهای خود را پیشرفت داده و همیشه از موانع بازی به نفع خود و به ضرر دشمنان بهره ببرید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 Bit
CPU: Intel Quad Core 1.7Ghz CPU
GPU: nVidia GTX 670 or equivalent
Memory: 8GB RAM
Storage: 20GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64 Bit
CPU: Intel Quad Core 2.3Ghz CPU
GPU: nVidia GTX 970 or equivalent
Memory: 16GB RAM
Storage: 20GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش