Battletoads

انتظارها به پایان رسید! همراه با سه شخصیت دوست‌داشتنی بازی Battletoads یعنی Rash، Zits و Pimple به نابودی دشمنان پرداخته و مراحل جدید و جذاب این بازی را تجربه کنید.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
پلتفرمی
Xbox Game Studios
2020
FitGirl

انتظارها به پایان رسید! همراه با سه شخصیت دوست‌داشتنی بازی Battletoads یعنی Rash، Zits و Pimple به نابودی دشمنان پرداخته و مراحل جدید و جذاب این بازی را تجربه کنید. این بازی را می‌توانید با دوستان خود (حداکثر ۳نفره) بر روی یک سیستم به‌صورت لوکال کوآپ اجرا کنید. مراحل بازی مملوء از لحظات اکشن بوده و غیرقابل پیش‌بینی هستند. همکاری با دوستان خود را تقویت کنید تا بتوانید با ضربات سهمگین، دشمنان خود را به‌سرعت نابود کرده و لحظات فراموش‌نشدنی را در گیم‌پلی این بازی تجربه کنید. گرافیک بازی دارای حالت کارتونی می‌باشد به‌طوری‌که در حال مبارزه در یک انیمیشن سینمایی هستید! تمامی سعی بازی Battletoads در ثبت لحظات تکرارنشدنی در ذهن گیمر و فضایی کاملا هیجان‌انگیز در مبارزات خلاصه می‌شود.

بازی Battletoads را می‌توان یکی از بازی‌های مورد انتظار برای هواداران بازی‌های Beat em Up دانست. این بازی در سال ۱۹۹۱ برای نخستین بار عرضه شد. این بازی برخلاف سال‌های گذشته، توسط تیم DLaLa Studios به‌جای استودیو Rare در حال توسعه است. Pimple نوعی شخصیت بزرگ و وحشی است که وقتی مشت می‌زند حرکاتش به‌نوعی منظم می‌شود. همچنین به‌دلیل اینکه حرکاتش مشابه حرکات یک گوریل است می‌توان حس کرد که حرکات او باتوجه‌به شخصیت و سبک مبارزه‌‌‌ی او طراحی شده است. در تضاد با او، حرکات Zits بسیار تند و سریع است و او می‌تواند سریع در اطراف حرکت کند. او همچنین از ابزارهای فنی برای مبارزه با شخصیت‌های دیگر استفاده می‌کند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Pentium G620
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650 or AMD R7 250x
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: AMD Phenom II x4 965
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650Ti or AMD R7 260
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش