Lost in Play

بازی Lost in Play به سفری می‌پردازد که در تخیل دوران کودکی شما جریان دارد و پازل‌هایی را می‌بینیم که با تفکر فراوان ساخته و پرداخته شده‌اند و کاراکترهای رنگارنگ هم در بازی حضور دارند.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
پلتفرمی
Joystick Ventures
2022
GOG

بازی Lost in Play به سفری می‌پردازد که در تخیل دوران کودکی شما جریان دارد و پازل‌هایی را می‌بینیم که با تفکر فراوان ساخته و پرداخته شده‌اند و کاراکترهای رنگارنگ هم در بازی حضور دارند. باید بین واقعیت و تخیل حد مرزی را قائل بوده و بتوانید به کاوش در بازی بپردازید. شورش را آغاز کرده و تیمی از قورباغه‌ها را جمع کنید. به دنیای عجیب و غریب رفته و رمز و رازهای بازی را پیدا کنید. پازل‌های منحصربه‌فردی در بازی وجود دارد و یک سری مینی گیم‌ها را هم در آن تجربه خواهید کرد. می‌توانید یک مرغ دریایی را پیدا کرده و بخشی از ماموریت‌ها را با وی انجام دهید.

باید برای قسمت بعدی آماده شده و تلاش کنید که با جستجو، همه ماموریت‌های خود را به اتمام برسانید. یک تجربه کارتونی تعاملی می‌بینیم که با الهام از انیمیشن‌های دوران کودکی ساخته و پرداخته شده است. بازی داستانی برای همه است. یک ماجراجویی معمایی متحرک و مرموز می‌بینیم که پر از موجودات جادویی و باشکوه است. با در نظر گرفتن این که خانواده‌ها در چه شرایطی ایجاد شده‌اند، می‌توانید از فرزند خود بخواهید که با شما بازی کند. دیالوگ‌های بازی هم همگی به‌صورت بصری ادامه پیدا کرده و با جهان بازی ارتباط بیشتری برقرار خواهید کرد. تجربه تلویزیونی نوستالژیکی هم در بازی برقرار شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 or later
Processor: i3 7100 or better
Memory: 4 GB RAM
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: i5 or better
Memory: 8 GB RAM
Storage: 4 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش