Mayhem Brawler

بازی Mayhem Brawler افسران سازمان مخوفی را در کنار شما قرار داده و قرار است که شاهد بازگشت گشت ویژه آن‌ها و وارد شدن به یک نبرد بزرگ در سلسله رویدادهایی باشین که که سرنوشت شهر را تغییر خواهند داد.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
پلتفرمی
Hero Concept
2021
FitGirl

بازی Mayhem Brawler افسران سازمان مخوفی را در کنار شما قرار داده و قرار است که شاهد بازگشت گشت ویژه آن‌ها و وارد شدن به یک نبرد بزرگ در سلسله رویدادهایی باشین که که سرنوشت شهر را تغییر خواهند داد. نیروهایی ار می‌بینیم که هرکدام توانایی منحصربه‌فردی دارند. شما به‌عنوان مجری قانون وارد شده و نباید هیچگونه اشتباهی داشته باشید. تهدیدهای بزرگ‌تری نسبت به گروه‌های خیابانی ساده انتظار شما را می‌کشند و باید در نزاع‌های صورت گرفته شهر، بتوانید بهترین عملکرد خود را نشان دهید. از خشم گرگینه‌ها به‌دور بوده و سعی کنید جنایتکاران را دستگیر کنید.

بازی شما را به خانه‌های خون آشام‌ها خواهد برد و باید بتوانید در برابر آن‌ها از شهر دفاع کنید. بازی از کتاب‌های کمیک الهام گرفته است و موسیقی جالب و اکشن هم در خلال مبارزات شما نواخته خواهد شد. انتخاب‌های شما نقش بزرگی در داستان بازی دارد و می‌توانید یکی از سه پایان بازی را تجربه کنید. گوشه گوشه بازی داستان جدیدی برای روایت دارد و می‌توانید نگاه ویژه‌ای به آثار کلاسیک دهه نودی هم داشته باشید. بازی از حالت همکاری هم برخوردار بوده و می‌توانید با دوستان خود آن را تجربه کنید. جریان بازی را تغییر داده و سعی کنید که تیم خود را همیشه برتر نگه دارید.

در این بازی، سه شخصیت قابل بازی خواهیم داشت که در برابر حدود ۳۰ نوع دشمن و ۱۲ باس فایل قرار می‌گیرند. بازی بلیط ورود شما به جهان Mayhem است و تصمیماتی که می‌گیرید، هدایتگر جریان بازی خواهد بود. بازی دارای گیم‌پلی اعتیادآور بوده و حتی چندبار می‌توانید آن را تجربه کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E8400 | AMD Phenom II X4 965
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 250 | AMD Radeon HD 6670
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7+
Processor: Intel i5+
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 960 / Radeon HD 5750 or better
Storage: 6 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش