The Talos Principle 2

The Talos Principle 2 یک تجربه معمایی اول شخص و تامل برانگیز است که مضامین فلسفی نسخه اول بازی و محیط‌های خیره‌کننده را با چالش‌های فزاینده‌ای که ذهن را درگیر خود می‌کند، تا حد زیادی گسترش می‌دهد.

308,000 تومان

ویندوز
14 عدد
پلتفرمی
Croteam
2023
FitGirl

The Talos Principle 2 یک تجربه معمایی اول شخص و تامل برانگیز است که مضامین فلسفی نسخه اول بازی و محیط‌های خیره‌کننده را با چالش‌های فزاینده‌ای که ذهن را درگیر خود می‌کند، تا حد زیادی گسترش می‌دهد. بازی‌های اکشن و ماجراجویی همیشه جزو محبوب‌ترین عناوین در بین علاقه مندان به بازی‌های رایانه‌ای بوده‌اند. گرچه قبلا استودیو Croteam نسخه اول بازی The Talos Principle را معرفی کرده بود، اما پس از موفقیت‌های بسیار تیم توسعه دهنده تصمیم گرفتند تا بار دیگر نسخه‌ای جداگانه را معرفی نمایند. درست مشابه نسخه اولیه بازی، ما در این عنوان نیز با پازل‌هایی پیچیده و معمایی رو به رو هستیم که تعداد آن‌ها نه تنها بیشتر شده است، بلکه میزان سختی آن‌ها نیز افزایش پیدا کرده است. در این عنوان هرچه بیشتر کشف کنید، بیشتر با سؤالاتی در مورد ماهیت کیهان و هدف تمدن مواجه خواهید شد.

بازی The Talos Principle 2 دنیایی را به تصویر می کشد که به تازگی در آن متولد شده اید و بشریت زیست‌شناختی منقرض شده است، اما فرهنگ بشری در شهری از روبات‌ها زندگی می‌کند، خود را درگیر یک ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌بینید که شامل یک ابرساختار مرموز است که قدرت‌های عظیمی را در خود پنهان می‌کند. وعده شکسته فردایی بهتر، ترس از تکرار اشتباهات نوع بشر، ایمان به عقل یا کنار گذاشتن کامل انسانیت و انتخاب هایی که می کنید و طرف هایی که می گیرید، مسیر وقایع را تعیین می کند. همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم در این عنوان با پازل هایی پیچیده رو به رو هستید. اگر چه می توان گفت که به پایان رساندن بازی بدون حل کردن تعداد زیادی از پازل ها امکان پذیر است اما می توانید با حل کردن آن ها توانایی های تان را به رخ دیگر گیمر ها بکشید!

در بازی The Talos Principle 2 پلیر ها به یک داستان تعاملی می پردازند که هر آن چیزی را که فکرش را می کنید قابل تغییر است. از ایجاد تغییرات در بعد زمان تا تغییر سطح گرانش برای گذر کردن از چالش هایی که حل کردن شان به هیچ عنوان آسان نیست! گرافیک خیره کننده و موسیقی متن بی نظیر از دیگر نقاط قوت این عنوان هیجان انگیز به شمار می رود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 10 (version 2004 or newer)
Processor: 4 core CPU @ 2.5 GHz (AMD Ryzen 5, Intel core i3/i5)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 4 GB VRAM; Radeon RX 470, GeForce GTX 970
DirectX: Version 12
Storage: 75 GB available space
Additional Notes: Intel integrated GPUs are not supported. SSD recommended.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 10 (version 2004 or newer)
Processor: 6 or 8 core CPU @ 3.0 GHz (AMD Ryzen 7, Intel core i5/i7)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 8+ GB VRAM; Radeon RX 6800, GeForce RTX 3070
DirectX: Version 12
Storage: 75 GB available space
Additional Notes: Intel integrated GPUs are not supported. SSD required.

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش